Велта – впевненість у Вашому майбутньому.

Ми – прозора компанія, завжди відкрита до діалогу. Ми впевнені, що тільки так можно побудувати дружні і чесні відносини з клієнтами.

Приватне акціонерне товариство «Велта» (код за ЄДРПОУ 21559409, місцезнаходження: 01015, м. Київ, вулиця Князів Острозьких, будинок 46/2) – надійна страхова компанія з багаторічним досвідом.

Детальніше

На страховому ринку України «Велта» працює з 1993 р. Розпочиналося все зі страхування банківських ризиків, оскільки одним із засновників був АППБ «Аваль», далі було страхування  фінансової відповідальності  перевізника  щодо обов’язкової доставки товарів до митниць призначення, вагома участь у перестрахуванні невдалого запуску ракети Зеніт-2 у вересні 1998 року.

З 2000 року компанія розпочала надавати послуги зі страхування клінічних випробувань лікарських засобів, завдяки чому вийшла на міжнародний рівень та співпрацює з численним рядом фармацевтичних компаній та контрактно-дослідницьких організацій США, Німеччини, Англії, Франції, Італії, Японії, в т.ч. при посередництві міжнародних брокерів Howden, Marsh, AON, Willis, JLT.

У 2003 році компанія отримала ліцензію на право здійснювати страхову діяльність у формі обов’язкового страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, набула членства у об’єднанні «Ядерний страховий пул України» та успішно працює за цим напрямком. Страхування відповідальності за ядерну шкоду є одним із складних видів, тому участь у пулі передбачає абсолютну фінансову стійкість і надійність страховика у зв’язку із значними обсягами відповідальності, що приймаються.

Сьогодні страхова компанія «Велта» пропонує свої клієнтам широкий спектр страхових послуг з добровільних та обов’язкових видів страхування. Запропоновані страхові продукти забезпечують надійний захист бізнесу, майна, здоров’я та відповідальності.

Багато неприємностей можна попередити – зробіть це зі страховою компанією «Велта»!