Хто застрахований

Життя та здоров’я мандрівників, відпочиваючих за кордоном та тих, хто виїжджає за кордон у відрядження

Страховий випадок

Раптове захворювання або загострення хронічної хвороби, розлад здоров’я через нещасний випадок або смерть, а також інші події під час перебування за кордоном

Небезпеки, що покриваються страхуванням

Програми страхування

Ви можете обрати одну з чотирьох програм страхування:

Програма А

  • Гарантує екстрену медичну допомогу, у тому числі стоматологічну (150 €/$), а також медичне транспортування й репатріацію у випадку смерті.

Програма B

  • На додаток до програми А включає оплату квитків до місця постійного проживання для вас у разі смерті близького родича у країні постійного проживання або ваших дітей, якщо вони тимчасово залишаться без вашого догляду. Крім того, страхова компанія візьме на себе оплату проїзду родича до місця вашого лікування при необхідності.

Програма С

  • На додаток до програми В забезпечує і компенсує витрати на одержання юридичної допомоги, пошуку і доставки багажу, що був втрачений під час подорожі, а також допомогу при відкладенні або відміні авіарейсу.

Програма D

  • На додаток до всіх переваг програми С забезпечує транспортну допомогу (у випадку подорожі на особистому автомобілі). Програма Д гарантує допомогу у випадку ДТП або зіпсування транспортного засобу, ремонт транспортного засобу на місці ДТП та доставку запасних частин за умови, що надана технічна допомога зробить транспортний засіб придатним до експлуатації, а також буксирування транспортного засобу, непридатного до руху, до найближчої станції технічного обслуговування або автостоянки (тільки в країнах Європи).

Базові страхові тарифи

Від 0,468% до 1,111% в залежності від програми страхування

Що ми страхуємо